MOBİLYA TASARIM

Mobilya imalatı ve tasarımı konusunda bütün yaratıcı unsurların bir arada toplanarak bir iç mekân tasarlama sürecidir. Programlanmış iç mekân çalışmaları, kullanım amacına yönelik estetik ve teknik çözümlerle başarıya ulaşır. İç mimarlık işlevsellik ve görsel ambiyansın en uygun şekilde harmanlanarak kullanılmasıdır. San Mobilya fark yaratan yapıları tasarlarken yenilikleri ve kullanıcı gereksinimlerini müşterinin isteklerine göre sentezler. Yapıların estetik yenilikçi ve fonksiyonel olması ve bulunduğu mekâna değer katması San Mobilya'nın tasarım ilkesidir.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Ülkemiz 1. dereceden deprem kuşağında yer almaktadır. San Mobilya olarak yapılması düşünülen yapıların deprem gerçeğini göze alarak zemin mekaniği üzerinde çalışılmış, taşıyıcı sistem tasarıma uygun ve fonksiyonel yapılar yapmaktadır. Betonarme, çelik yapılar ve kompozit yapılar projelendirir.

PROJE YÖNETİMİ

Yapıların projelendirilmesinde iç mimari ve mühendislik dallarında projenin takibini yaparak uygulamadaki yanlışlıkları en aza indirir. San Mobilya tasarımını yaptığı projeleri tüm detayların ivedilikle hazırlayıp uygulamaya yönelik projeler üretir.

YÜKLENİCİ

San Mobilya yapımını üslendiği projeyi uygulama şartlarına ve teknik şartnameye uygun olarak zamanında teslim etmeyi kendine hedef edinmiştir. Yapılan mekânlarda müşterilerin hoşnut olabileceği tasarım mekânları oluşturarak kullanımı kolaylaştırmak amacı taşımaktadır.

 

TOP