Mobilya
İnşaat


SAN MOBİLYA
Mobilya İmalat & Mutfak Dekorasyon

0 258 213 26 82

SAN MOBİLYA
İç Dekorasyon & Mobilya

Whatsapp: 0 532 283 19 52

PREV
NEXT

HİZMETLERİMİZ

Verdiğimiz hizmetler.

MOBİLYA TASARIMI

Mobilya Tasarımı bütün yaratıcı unsurların bir arada toplanarak bir iç mekân tasarlama sürecidir. İç mimarlık, bir mimari mekânın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üreten meslek dalıdır. Tasarımcı olarak aklımızla özümsediğimiz bu tanımı sizin yaşam alanlarınıza yansıtıyoruz. Farklı bakış açımız sayesinde, sektördeki yerimizi ve imajımızı güçlendirmekteyiz.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Ülkemiz, sismik yer hareketlerinin fazlaca olduğu coğrafya üzerinde yer almaktadır. Yapılması düşünülen yapıların neredeyse tümü 1.derece deprem bölgesindedir. Deprem gerçeğine uygun olarak SAN MOBİLYA: deprem dayanımı yüksek, inşaat mühendisliği ve taşıyıcı sistem tasarımı ilkelerine uygun, zemin mekaniği açısından üzerinde çalışılmış, Betonarme, ÇeliK, kompozit yapılar projelendirir.

PROJE YÖNETİMİ

Yapıların projelendirilmesinde, Mimarlık ve Mühendislik dalları arasındaki uyum, uygulamadaki yanlışları en aza indirir. SAN MOBİLYA; tasarımını yaptığı projelerin elektrik ve mekanik detaylarını, diğer Mühendislik disiplinleriyle sürekli etüd ederek, uygulamaya yönelik projeler üretir.

YÜKLENİCİ

San Mobilya, yapımını üslendiği projeyi uygulama şartlarına ve teknik şartnameye uygun olarak, gereken özen ve ihtimamı göstererek tamamlayarak, iş programını aksatmayacak şekilde hazırlanır.

TOP